online poker

online poker

online poker

online casino

texas holdem poker

Děkujeme všem partnerům

                   

           

Cadbury

Lékárna "U Karla" a Lékárna "Na Náměstí"

HOOP Camps

Alea Sportswear

21. základna taktického letectva Čáslav

Masérský salón Marcela Kučírková

Truhlářství JPS s.r.o.

Pribina Přibyslav s.r.o.

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod

Město Havlíčkův Brod

 

III. ročník Velikonočního turnaje

 neoficiální otevřený přebor Vysočiny minižáků a minižaček r. 1993 a 1994 v basketu“,

 

Termín turnaje : sobota 9. dubna 2005

Místo konání     : dvě hřiště ve sportovní hale a dvě tělocvičny ZŠ v Havlíčkově Brodě

Kategorie    A       : chlapci a děvčata narození v r. 1993 a mladší na koše vysoké 3,05

Kategorie    B       chlapci a děvčata narození v r. 1994 a mladší na koše vysoké 2,60

 

 Ročník 1994 a mladší – skupina A,B

   1.    TJ Jiskra Havlíčkův Brod
  1. ŠBK Pelhřimov (d)                        
  2. TJ Slávia Kroměříž  (ch)                                         
  3. ŠSK Očov Hodonín (ch)                                           
  4. BK Tábor  (ch)                               
  5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod B (ch)
  6. BK Prostějov (ch)                                    
  7. TJ Žďas Žďár nad Sázavou (d)                

 

 

Ročník 1993 a mladší – skupina C,D

: chlapci a děvčata narození v r. 1993 a mladší na koše vysoké 3,05 m

 poř.                    Tým                                        

  1. TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ch)            
  2. TJ Slávia Kroměříž (ch)                           
  3. BK Studánka Pardubice (d)                   
  4. Sokol Hradec Králové (d)                     
  5. Sokol Říčany (d)                                   
  6. BK Prostějov (ch)                                 
  7. Valosun IVes KP Brno (d)                     
  8. TJ Žďas Žďár nad Sázavou (d)       

 

       Článek k Velikonočním turnaji naleznete zde      

                           
          Základní skupiny       
                           
      Ročník 1994     Ročník 1993  
                           
                           
    A1 H.B. A   B1 H.B. B   C1 H.B.   D1 Pce  
    A2 Pelhřimov   B2 Žďár   C2 Žďár   D2 Hradec K.  
    A3 Hodonín   B3 Tábor   C3 Říčany   D3 Prostějov  
    A4 Prostějov   B4 Kromeříž   C4 Kroměříž   D4 Brno  
                           
                           
    Sportovní hala         Sportovní hala        
                           
    hřiště č.1 94. skupina A     hřiště č.2 93. skupina C.    
  čas domácí  hosté výsledek domácí hosté výsledek
1 08:30-09:30 Havlíčkův Brod A Pelhřimov 51 44 Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou 36 38
2 09:45-10:45 Hodonín Prostějov 23 34 Havlíčkův Brod Říčany 52 26
3 11:00-12:00 Havlíčkův Brod A Hodonín 75 10 Žďár nad Sázavou Kroměříž 21 28
4 12:15-13:15 Pelhřimov Prostějov 75 17 Havlíčkův Brod Kroměříž 40 37
5 13:30-14:30 Havlíčkův Brod A Prostějov 52 24 Žďár nad Sázavou Říčany 40 38
6 14:45-15:45 Pelhřimov Hodonín 95 9 Říčany Kroměříž 27 55
                           
                           
    Stavebka           Zemědělka          
                           
      93. skupina D       94. skupina B.    
  čas domácí  hosté výsledek domácí hosté výsledek
1 08:30-09:30 Pardubice Hradec Králové 30 35 Havlíčkův Brod B Žďár nad Sázavou 16 55
2 09:45-10:45 Prostějov  Brno 37 34 Tábor Kroměříž 59 6
3 11:00-12:00 Pardubice Prostějov 25 43 Havlíčkův Brod B Tábor 6 104
4 12:15-13:15 Hradec Králové Brno 14 24 Žďár nad Sázavou Kroměříž 22 43
5 13:30-14:30 Pardubice Brno 35 48 Havlíčkův Brod B Kroměříž 2 64
6 14:45-15:45 Hradec Králové Prostějov 22 13 Žďár nad Sázavou Tábor 22 43
                           
                         
                           
                           
                           
          Zápasy o umístění          
                           
    Kategorie 94       Kategorie 93      
                           
    domácí  hosté výsledek domácí hosté výsledek
o  1. - 2.  Havl.íčkův Brod A Tábor 25 56 Kroměříž Brno 39 31
o 3. - 4. Perlhřimov Kroměříž 90 18 Havlíčkův Brod Hradec Králové 36 33
o 5. - 6. Žďár nad Sázavou Prostějov 19 20 Žďár nad Sázavou Prostějov 36 27
o 7. - 8. Havlíčkův Brod B Hodonín 2 53 Říčany Pardubice 30 43
                   
                           
                           
    Celkové pořadí 94       Celkové pořadí 93  
                   
                           
  1. místo BK Tábor     1. místo TJ Slávia Kroměříž  
  2. místo TJ Jiskra Havlíčkův Brod A     2. místo Valosun Ives KP Brno  
  3. místo ŠBK Pelhřímov     3. místo TJ Jiskra Havlíčkův Brod  
  4. místo TJ Slávia Kroměříž     4. místo Sokol Hradec Králové  
  5. místo BK Prostějov     5. místo TJ Žďas Žďár nad Sázavou  
  6. místo TJ Žďas Žďár nad Sázavou     6. místo BK Prostějov  
  7. místo ŠSK Očov Hodonín     7. místo Stadánka Pardubice  
  8. místo TJ Jiskra Havlíčkův Brod B     8. místo Sokol Říčany a Radošovice  
                           
                           
                           
                           
                           
                           

  Statistiky chlapců TJ Jiskra Havl. Brod r. 1994  a 1993

94

Celkem

Velikonoční turnaj 9.4.2005

 

 

 

51:43

75:10

52:24

25:56

 

 

Jméno

celk.

C.p.

Pelhřimov

Hodonín

Prostějov

Tábor

 

Duben T.

16

 

1

 

9

 

4

 

2

 

 

Ďurďa

19

 

6

 

4

 

9

 

0

 

 

 

Jagoš

8

 

0

 

4

 

4

 

0

 

 

Kocman

2

 

0

 

2

 

0

 

0

 

 

Krajcigr M.

30

 

15

 

6

 

1

 

8

 

 

 

Krajcigr J.

2

 

0

 

2

 

0

 

0

 

 

Petrovský

2

 

0

 

2

 

0

 

0

 

 

Prokeš

14

 

2

 

6

 

4

 

2

 

 

 

Spilka T.

38

 

11

 

14

 

10

 

3

 

 

Škranc

18

 

0

 

8

 

6

 

4

 

 

Vaněk

8

 

4

 

2

 

2

 

0

 

 

 

Weber

40

 

12

 

10

 

12

 

6

 

 

Fait

6

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

203

 

51

0

75

0

52

0

25

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

93

Celkem

Velikonoční turnaj 9.4.2005

 

 

 

 

Žďár

Říčany

Kroměříž

Hradec

 

 

Jméno

celk.

C.p.

36:38

52:26

40:37

36:33

 

Hraboš

2

 

0

 

2

 

0

 

0

 

 

 

Koumar

6

 

0

 

4

 

2

 

0

 

 

 

Duben

12

 

0

 

2

 

8

 

2

 

 

 

Kučírek J.

34

 

8

 

16

 

0

 

10

 

 

 

Obajtek

6

 

2

 

0

 

0

 

4

 

 

 

Rychlý

5

 

0

 

2

 

0

 

3

 

 

 

Tamir

21

 

2

 

9

 

8

 

2

 

 

 

Spilka D.

25

 

2

 

6

 

8

 

9

 

 

 

Harazim

11

 

2

 

3

 

4

 

2

 

 

 

Kubát

12

 

4

 

4

 

2

 

2

 

 

 

Krajcigr

16

 

8

 

4

 

4

 

 

 

 

 

Prokeš

12

 

8

 

0

 

4

 

 

 

 

 

Fait

0

 

0

 

0

 

0

 

0

 

 

 

Škranc

0

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

162

 

36

0

52

0

40

0

36

0

 

 

 

Děkuji všem rozhodčím ,zapisovatelům, hráčů, trenérům i divákům za zdárný průběh III.ročníku Velikonočního turnaje.

IV. ročník se pravděpodobně uskuteční v sobotu 22. 4. 2006.