Rozpis na sezonu 2006/2007 - Jiskra Havlíčkův Brod, oddíl basketbalu  
Sezona 2006/2007 Kotlina muži D V ženy D V ml. dorostenci  90 D V starší minižáci  94 D V mladší minižáci  95 D V přípravka  96 a ml. D V  
září 2.9.2006                            
3.9.2006                            
9.9.2006       turnaj Kotlina D                  
10.9.2006                   turnaj Pardubice V      
16.9.2006   turnaj Humpolec V                      
17.9.2006               Slavia Poděbrady 09:00-13:00            
23.9.2006 3 Tesla Pce B Kotlina 13:00 D Přelouč 17:00 V     Tesla Pce 09:30,11:00 D          
24.9.2006                   Tesla Pce 9:15,BK Pce 13:00 V      
30.9.2006 2 Přelouč 18:00 V     Choceň 09:30,11:30 D Nová Paka 09:30,11:30 V          
říjen 1.10.2006                            
7.10.2006 2 10.11.06 Chlumec 20:30  D Týniště 13:30 V         Sokol HK,Náchod 10:00,12:00 D      
8.10.2006       Sokol H.Králové B 09:30 V                  
14.10.2006 2 Česká Třebová 19:00 V     PP H.Králové B 9:30,11:30 V PP H.Králové 10:00,11:45 D          
15.10.2006                            
21.10.2006 2 Choceň Kotlina 15:00 D Jičín 13:00 D     Ústí nad Orlicí V Svitavy V      
22.10.2006 1     Jablonec nad Nisou 13:30 D                  
28.10.2006 4 Chrudim 17:00 V     Mor.Třebová 11:00,14:00 D     Jičín A,Jičín B 09:30,12:30 D      
29.10.2006                            
listopad 4.11.2006 3 PP H.Králové 18:30 D Litomyšl 16:30 D     Chrudim 09:30,11:00 D          
5.11.2006                            
11.11.2006 3 Holice 18:00 D Ústí nad Orlicí 16:00 D Česká Třebová 09:30,11:00 D     Turnov V      
12.11.2006               BK Pardubice V          
18.11.2006 1 Vysoké Mýto V Přelouč 11:00 D                  
19.11.2006                            
25.11.2006 2 Náchod 18:00 D     Tesla Pce V Jičín 09:30,11:00 D          
26.11.2006                            
prosinec 2.12.2006 2 Rychnov V Sokol H.Králové B 11:00 D     Náchod V Studánka Pce 09:30 D      
3.12.2006 1     Týniště 10:00 D                  
9.12.2006 2 Hořice 18:00 D     Choceň V     BK Pce,Tesla Pce 09:30,11:30 D      
10.12.2006                            
16.12.2006   Jičín B V Jablonec nad Nisou  V                  
17.12.2006       Jičín  V                  
leden 6.1.2007 2 Tesla Pce B V     PP H.Králové B 09:30,11:00 D Tesla Pce V          
7.1.2007                            
13.1.2007   Přelouč 18:00 D Ústí nad Orlicí V         Náchod,Sokol HK V      
14.1.2007       Litomyšl V                  
20.1.2007 2 Chlumec V         Nová Paka 09:30,11:00 D          
21.1.2007                            
27.1.2007 1* Česká Třebová 18:00 D * ? Mor.Třebová V PP H.Králové V Svitavy 10:00 D      
28.1.2007 *     * ?                  
únor 3.2.2007   Choceň V             Jičín B,Jičín A V      
4.2.2007                            
10.2.2007 2* Chrudim 18:00 D * ?     Ústí nad Orlicí 09:30,11:00 D          
11.2.2007 *     * ?                  
17.2.2007 1 PP H.Králové V     Česká Třebová V Chrudim V Turnov 10:00 D      
18.2.2007                            
24.2.2007 * Holice V * ?                  
25.2.2007 *     * ?                  
březen 3.3.2007 4 Vysoké Mýto 18:00 D     Tesla Pce 11:00,14:00 D BK Pardubice 09:30,12:30 D          
4.3.2007                            
10.3.2007 * Náchod V * ?     Jičín V Studánka Pce V      
11.3.2007 *     * ?                  
17.3.2007 ? Rychnov 18:00 D     PO 1 ?              
18.3.2007 ?         PO 1 ?              
24.3.2007 2? Hořice V PO 1 ?     Náchod 09:30,11:00 D PO ?      
25.3.2007 ?     PO 1 ?         PO ?      
31.3.2007 ? Jičín B 18:00 D PO 2 ? PO 2 ?              
duben 1.4.2007 ?     PO 2 ? PO 2 ?              
7.4.2007               Vel.turnaj   Vel.turnaj        
8.4.2007               Vel.turnaj   Vel.turnaj        
14.4.2007 ? PO 1 ? PO 3 ? PO 3 ?     FT ?      
15.4.2007 ? PO 1 ?  PO 3 ? PO 3 ?     FT ?      
21.4.2007 ? PO 2 ?     PO 4 ?              
22.4.2007 ? PO 2 ?     PO 4 ?              
28.4.2007   PO 3 ?                      
29.4.2007   PO 3 ?                      
květen 5.5.2007                            
6.5.2007                            
12.5.2007                            
13.5.2007                            
19.5.2007                            
20.5.2007                            
26.5.2007                            
27.5.2007                            
červen 2. - 3. 6. 07                            
9. - 10. 6. 07                            
16. - 17. 6. 07                            
23. - 24. 6. 07                            
30.6.2007                            
                             
                             
                             
                             
                             
    K  o  t  l  i  n  a Vysvětlivky            
              D zápasy hrané v Kotlině jsou označeny písmenem D - tučně  
    otevřít v 8:45         D zápasy hrané v Hale jsou označeny písmenem D   
    začátek v 9:00         Č červeně vyznačeny změny oproti původnímu rozpisu  
    z. od- do  h.   z. hod. V zápasy hrané venku  
  1. 9:30-11:00 2   1 2,0 h.                
  2. 11:00-12:30 1,5   2 3,5 h                
  3. 12:30-14:00 1,5   3 5,0 h                
  4. 14:00-15:30 1,5   4 6,5 h                
  5. 15:30-17:00 1,5   6 9,5 h                
  6. 17:00-18:30 1,5                      
                             
                               
      Kotlina pondělí úterý středa čtvrtek pátek    
      přípravka 15:00-16:00       15:00-16:30    
      ml. minižáci (výběr 95+96+97) 16:00-17:30   16:00-17:30        
      st. minižáci (výběr 93+94+95) 17:30-19:00   17:30-19:00   16:30-18:00    
      ml. dorost               (90 - 92)       18:15-19:45 18:00-19:30    
      ženy       19:45-21:15 19:30-21:00    
      muži A + B   B 19:45-21:15 A 19:00-20:30        
                   
      Hala              
       ml. dorost              (90 - 92) 19:00-20:30            
      muži A 19:00-20:30       20:30-22:00